Tkané látky

Tkané poťahové látky sú stále obľúbené poťahové materiály na sedačky. Či už hovoríme o žinilkách, gobelínoch, vrecovinách alebo iných druhoch látok, všetky sa skvelo hodia na sedací nábytok.

Aj napriek technologickému pokroku, vývoju nových materiálov a výrobných procesov, patria tkané poťahové látky stále medzi najobľúbenejšie poťahové materiály na sedačky. Či už hovoríme o žinilkách, gobelínoch, vrecovinách alebo iných druhoch látok, všetky sa skvelo hodia na sedací nábytok. Klasické tkané poťahové látky sú skvelou náhradou za váš starý poťah, moderné vzory a trendové farby navyše oživia váš interiér.

UPOZORNENIE: Všetky poťahové látky sú nafotené profesionálom, avšak v závislosti od nastavenia monitora sa môžu jednotlivé farby líšiť od skutočnosti.

 


Tkaná poťahová látka Sevilla so zníženou horľavosťou a dobrou priedušnosťou je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku a je dostupná v 20 farbách.
13,50 € *
Poťahová látka Pusulla je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku a je dostupná v 15 farbách.
13,50 € *
Poťahová látka Roxy je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku a je dostupná v 15 farbách.
13,90 € *
Poťahová látka Aragon je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku a je dostupná v 12 farbách.
14,40 € *
Poťahová látka Chantall je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku a je dostupná v 20 farbách.
14,40 € *
Tkaná látka Tissus z polyesterového high-tech vlákna pre nábytkársky a čalúnický priemysel s vysokou odolnosťou aj pre náročné použitie. Tkaná látka Tissus ponúka škálu 12 farieb.
19,60 € *