0 0
Tkané látky

Tkané poťahové látky sú stále obľúbené poťahové materiály na sedačky. Či už hovoríme o žinilkách, gobelínoch, vrecovinách alebo iných druhoch látok, všetky sa skvelo hodia na sedací nábytok.

Aj napriek technologickému pokroku, vývoju nových materiálov a výrobných procesov, patria tkané poťahové látky stále medzi najobľúbenejšie poťahové materiály na sedačky. Či už hovoríme o žinilkách, gobelínoch, vrecovinách alebo iných druhoch látok, všetky sa skvelo hodia na sedací nábytok. Klasické tkané poťahové látky sú skvelou náhradou za váš starý poťah, moderné vzory a trendové farby navyše oživia váš interiér.

UPOZORNENIE: Všetky poťahové látky sú nafotené profesionálom, avšak v závislosti od nastavenia monitora sa môžu jednotlivé farby líšiť od skutočnosti.

 

Ak hľadáte konkrétnu farbu tkanej poťahovej látky, môžete použiť farebný filter:


Poťahová retro látka Sonata prinesie do Vášho domova nádych nostalgie. Použiť ju možno na čalúnenie starožitného nábytku, či rôznych bytových doplnkov (vankúšov). Pre retro štýl sú charakteristické 50.–70. roky. Sonata je dostupná v 5 farbách.
18,90 €
Tkaná poťahová látka Sevilla so zníženou horľavosťou a dobrou priedušnosťou je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku a je dostupná v 20 farbách.
13,50 €
Poťahová látka Chantall je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku a je dostupná v 20 farbách.
14,40 €
Poťahová látka Roxy je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku a je dostupná v 15 farbách.
13,90 €
Tkaná látka Tissus z polyesterového high-tech vlákna pre nábytkársky a čalúnický priemysel s vysokou odolnosťou aj pre náročné použitie. Tkaná látka Tissus ponúka škálu 12 farieb.
19,60 €
Poťahová retro látka Flax prinesie do Vášho domova nádych nostalgie. Použiť ju možno na čalúnenie starožitného nábytku, či rôznych bytových doplnkov (vankúšov). Pre retro štýl sú charakteristické 50.–70. roky. Flax je dostupná v 16 farbách.
13,50 €
Poťahová látka Pusulla je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku a je dostupná v 15 farbách.
13,50 €
Poťahová retro látka Salsa prinesie do Vášho domova nádych nostalgie. Použiť ju možno na čalúnenie starožitného nábytku, či rôznych bytových doplnkov (vankúšov). Pre retro štýl sú charakteristické 50.–70. roky. Salsa je dostupná v 5 farbách.
18,90 €
Poťahová látka Aragon je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku a je dostupná v 12 farbách.
14,40 €