0 0

Anfora

Kód tovaru: ANF1

Látka z kategórie mikroplyš (syntetický semiš, flok) Anfora je vhodná na všetky druhy čalúneného nábytku. Poťahová látka Anfora ponúka pestrú škálu 60 farieb.

Dostupnosť podľa variantu

Poťahová látka Anfora je jednou z najodolnejších a najľahšie udržiavateľných poťahových látok na trhu. Anfora je jemná na dotyk.

Jednoduchý vzor, široká paleta 60 farieb, vysoká odolnosť v ohyboch, odolnosť voči škrabancom od domácich miláčikov a hodvábne jemný povrch sú hlavné charakteristiky tejto látky. Anfora je dodávaná so základnou nešpinivou úpravou, ktorá zabezpečuje rýchle a jednoduché odstránenie nečistôt z povrchu látky.

Technické údaje:

šírka: 141 +/- 1cm
gramáž: 462 g/bm
zloženie: 43% Polyester 28% Polyamid 29% Acrylic
oteruvzdornosť: 90.000 Martindale
použitie: na všetky druhy čalúneného nábytku
dostupnosť: skladom - dodanie do 2 pracovných dní
čistenie: Kvapalné nečistoty odsajte čistou handričkou. Na odstránenie prachu alebo cigaretového popola použite vysávač alebo jemnú kefu. Pri znečistení kečupom, majonézou alebo pod. použite lyžičku na odstránenie znečistenia. Zvyšné škvrny odstráňte čistou handričkou namočenou v mydlovej vode krúživými pohybmi. Povrch nechajte vyschnúť.Čistiace prostriedky na báze alkoholu a bielidlá nesmú byť použité na čistenie poťahovej látky. Po každom čistení je potrebné nechať látku vyschnúť. Okamžité odstránenie nečistôt ovplyvňuje úspešnosť čistenia.

Symboly údržby:

Syntetický semiš - floky - symboly údržby

Špeciálne vlastnosti:

oekotex standardVysoká oteruzdornosťJemná na dotykOdolná voči vode a olejuOdolná voči poškriabaniu

 

PDF Anfora